Günlük Burç Yorumları 15 Mart

15 Mart günlük burç yorumları sizler için ne gibi değişiklikler getirecek ve sizleri nasıl etkileyecek? İşte günlük burç yorumlarınız

Koç
21 Mart – 19 Nisan 

İşinizde yenilikler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir, sürpriz gelişmeler olabilir. Dostlarınızın görüşlerini alarak projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.
Sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Kuruntulu duygulara kapılmazsanız iyimser davranabilirsiniz. Açık havada yürüyüş yapabilirsiniz.

Boğa
20 Nisan – 20 Mayıs 

Düşüncelerinizin ve duygularınızın karışık olduğu bir dönemdesiniz. İşinizle ilgili planları uygulamadan önce etraflıca araştırmalısınız. Beklenmedik harcamalara karşı tedbirli olun. Şans oyunlarında şansınızı zorlamayın. Hassas ve alıngan davranmamaya çalışın.

İkizler
21 Mayıs – 21 Haziran 

Sevdiğinize isteklerinizi anlatırken kendinizi açık ve net bir şekilde ifade etmeye çalışın. Bugün karşılaşacağınız olaylar yaratıcılığınızı harekete geçirecek. Hoşlanmadığınız bazı alışkanlıklarınızı ve ilişki anlayışınızı değiştirebilirsiniz. Heyecan duyacağınız sürpriz gelişmelerle aşk maceralarına atılabilirsiniz.

Yengeç
22 Haziran – 22 Temmuz 
Sevdiğiniz ve dostlarınızla birlikte keyifli bir gün geçireceksiniz. Yapacağınız sohbetlerde, duygularınızın akışında değişime neden olacak olaylar yaşayabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınızla çevrenizde bulunanların ilgisini çekebilirsiniz.
Zaman zaman sizi bunaltan endişelerden uzaklaşarak ilişkinizi daha güçlü hale getireceksiniz. Haftasonu için seyahat planları da yapabilirsiniz.

Aslan
23 Temmuz – 22 Ağustos 

Bugün parasal gelişmeler açısından beklediğiniz gibi olmayabilir. Ancak sabırlı davranmalı ve olayların gelişimini izlemelisiniz. Beraber çalıştığınız kişiler ile çatışmamaya özen gösterin.
Bugün ayrıca sürpriz bir haber alabilir, sizi heyecanlandıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. İçinizden yükselen ses ihtiyacınız olanı söyleyecektir.

Başak
23 Ağustos – 22 Eylül 

İçinde bulunduğunuz koşulları bir yana bırakıp maddi olarak zorlanabileceğiniz harcamalar içine girebilirsiniz. Paranızı size geri dönüşü olacak konularda değerlendirmeye ve gereksiz harcamalardan kaçınmaya çalışın.
Karamsar düşünceler içine girebilir, kendinizi ve ilişkinizi sorgulayabilirsiniz. İçe kapanmak yerine dikkatinizi dışarıya vermeye çalışın.

Terazi
23 Eylül – 22 Ekim 

Bugün sizin için beklediğinizden keyifli geçebilir. Sevdiğiniz dostlarınızla akşam saatlerinde bir araya gelebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Farklı düşüncelerin ve değişim isteklerinin konuşulacağı bir toplantıya katılabilir, farklı kişilerle tanışabilirsiniz.

Akrep
23 Ekim – 21 Kasım 

Bugün akşam saatlerine doğru kendinizi huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Sevdiğinizin yaklaşımını anlamakta zorlanabilir, gereksiz tartışmalara girebilirsiniz. Tartışma yaşamamak için yanlış anlaşılmamaya ve sözlerinize dikkat etmeye çalışın. Olumlu yaklaşımınızla koşulları istediğiniz hale getirebilirsiniz.

Yay
22 Kasım – 21 Aralık 

Bugün meydana gelen gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Beklemediğiniz anda sürpriz bir aşkla karşılaşabilirsiniz. Kararlı ve kendinden emin yaklaşımınızla etkileyici olacaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi değiştirmeniz gereken durumlar olabilir. Olaylara farklı açılardan bakacak ve üzerinizdeki baskılardan uzaklaşacaksınız.

Oğlak
22 Aralık – 19 Ocak 

Dikkat çekici olduğunuz bir gün. Gittiğiniz mekanlarda farklı kişilerle tanışabilir, çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Sevdiğiniz varsa bugün birlikte kalabalık mekanlarda bulunabilir, hoşça vakit geçirebilirsiniz. Onun ilgisi sizi memnun edecek.

Kova
20 Ocak – 18 Şubat 

İçinizdeki değişim arzularının uyanacağı bir gün. Farklı istekler içine girebilir, bu isteklerinizi paylaşabilecek kişilerle sohbet edebilirsiniz. Sevdiğinizden alacağınız haberler sizi heyecanlandırabilir. Ani değişimler konusunda kararlar alırken iç sesinize güvenmeye çalışın.

Balık
19 Şubat – 20 Mart 
Bugün harcamalarınız konusunda yanlış adımlar atma riskinin olduğu bir gün. İçinizden yükselen istekleri denetim altına almalı, sonradan sizi rahatsız edecek ödeme yükleri altına girmekten kaçınmalısınız. Beraber iş yaptığınız kişilerle çatışmamaya da özen gösterin.