Günlük Burç Yorumları 7 Mart

7 mart günlük burç yorumları sizler için neler getirecek, hayatınızda ne gibi yenilikler olacak ve sizleri yeni günde neler bekliyor? Uzman yorumcuların görüşlerinden derlediğimiz günlük burç yorumları yazımızda…

Sevgili Koç,

Bugün oldukça dengeli bir ruh haline sahipsiniz. Olumlu kararlar verebilir, kararsız kaldığınız konularda bilginizi çoğaltarak karar verebilirsiniz. Yeni başlangıçlara açıksınız. Bununla beraber eğer gereken dikkati göstermeyip kendinizi ihmal etmişseniz, sağlığınızda bozulmalar görülebilir. Bu yüzden kendinize bakmanız gerekiyor

Sevgili Boğa,

Bugün yalnız bir kimseyseniz yalnızlığınızdan beklenmedik şekilde kurtulabilirsiniz. Karşı cinsin aşırı ve alışılmadık ilgisini çekebilirsiniz. İş ve para konularında ağır giden şeylerde hızlanma olabileceği gibi sevdiğiniz kimselerle de aranızda anlamlı ve güzel hediyeler verilebilir ya da alınabilir. Her durumda işleriniz hız kazanacaktır.

Sevgili İkizler,

Hevesle yürüttüğünüz bir konu engellenebilir. Bu durum da sizde moral çöküntüsü yaratabilir.Çok aktif ve canlı yapıdasınız. İşinizle ilgili büyük gelişmeler olabilir. Çevredeki karışıklıklar yüzünden bir konunuzun kaybedildiğini zannedebilirsiniz fakat merak etmeyin. Eğer yeni imkanlar için çevrenize bakarsanız hayatta güzel sürprizler olduğunu da görebilirsiniz.

Sevgili Yengeç,

Bugün karışık duygular içinde olabileceğiniz bir dönemdir. Bu karışık duygular hayatın hemen her alanında olabilmekle birlikte duygusal ilişkilerde daha yoğun olarak hissedilebilir. Cinsiyet farkı olmaksızın Sizin burcunuzun her insanının ani çekimlere kapılabilecekleri, beklenmedik duygusal ilişkilere ya da isteklere kapılabilecekleri bir dönem.

Sevgili Aslan,

Duygusal olarak kötümser bir yapıya girmeniz ve her şeyi olumsuz yanından ele almanız, çevrenize küsmeniz ve içinize kapanmanız da olasıdır. Bu gibi duygulara kapılırsanız, bununla mücadele etmeniz gerektiğini unutmayın. İçine kapanıklık sadece can sıkıntınızı arttırmaktan başka bir şeye yaramaz.

Sevgili Başak,

İnsanlarla daha iyi anlaşabilecek durumdasınız. Bu yüzden, eğer isterseniz bazı anlaşmazlıkları da ortadan kaldırabilirsiniz.Ailenizle birlikte, evle ilgili bir konuyla ilgilenebilirsiniz. Bu durum gerçekleşirse tabii diğer şeylerle ilgilenmek için yeterli zamana sahip olamazsınız fakat ailenizle ilgili konularla ilgilenmekten de mutlu olacaksınız.

Sevgili Terazi

Şüphelendiğiniz konularda şimdilik bir şey belli etmeden olayları kendi akışına bırakmanızda yarar vardır. Angarya sayılabilecek meşguliyetleri hallettikten sonra bazı güzel olaylar yaşayabilirsiniz. Bazı emeklerinizin boşa gittiğini ya da tam olarak kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Siz bir kadınsanız kendi inatçılığınız yüzünden ilişkilerinizi tatsızlaştırabilirsiniz. İnsanların laf olsun diye de konuşabileceklerini hesaba katmalısınız.

Sevgili Akrep,

Bugün mümkünse hiçbir işe teşebbüs etmemelisiniz. Gelişmeler zaten sizde ferahlık yaratacak ve moral desteği olacaklardır. İnsan ilişkilerinde şanslı ve başarılısınız. Sosyal kontaklarınız her zamankinden yoğun olabilir. Yeni bir arkadaşlık sizin için birçok açıdan yenileyici ve moral sağlayıcı olabilir.

Sevgili Yay

Dostlarınızla birlikte olmanız ya da sinema gibi bir eğlence yerinde bulunmanız da olasıdır. Karşı cins ilişkileriniz sakin ve mutluluk vericidir. Eğer yalnız biriyseniz, yeni bir arkadaşlık kurabilmek için gereken fırsatlarla karşılaşabilirsiniz fakat konuya fazla asılmaya gerek görmeyip, inisiyatifi karşı tarafa bırakma eğiliminde de olabilirsiniz.

Sevgili Oğlak,

Gerek iş, gerekse duygusal ilişkilerinizi sağlam bir temele oturtmaya muktedirsiniz. Duygusal ilişkilerinizle ilgili,hislerinizi açma zorluğu çekebilir veya tereddütte kalabilirsiniz. Bazı şeyleri değerlendirdiğiniz takdirde bir çok şeyin daha rahat hale gireceğini göreceksiniz.Aile içi ilişkilerde son derece dikkatli ve uyumlu olmanız gerekiyor.

Sevgili Kova,

Daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız.Kalabalık içinde son derece ölçülü olmanız gerekiyor. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bazı şeyleri çok fazla büyütüyorsunuz. Genel ilişkileriniz ve özel hayatınız hareketlenecektir. Olaylar karşınıza aniden çıkabilirler. Çevrenin uyarı ve tavsiyelerine boş verecek bir günde değilsiniz.Eskiyi bırakıp, yeniye sarılmalısınız.

Sevgili Balık,

Karşı cinsten birisiyle uzun bir yolculuk yapmanız ve bu yolculukta fazlasıyla yakınlaşmanız mümkündür. Bazı konularda size oldukça işe yarar fikirler verebilirler Bunları değerlendirmelisiniz.Bozuk giden aşk, iş ve dostluk ilişkilerinizde iyiye doğru dönüş olabilir. İsteklerinizi ifade etmek ve derdinizi dinletebilmek için güzel bir gün.