Günlük Burç Yorumları 8 Mart

8 mart uzman yorumcuların yorumlarından derlediğimiz günlük burç yorumları yazımızın devamında. Hangi burç bu yeni günde size neler getirecek ve sizi nasıl bir gün bekliyor? İşte 8 mart burç yorumları…

Koç 21 Mart – 19 Nisan
Sizden daha güçlü birisinin, patron, müdür, eş ya da babanız olabilir, sizin hakkınızda yanlış fikirleri olması sizin değersiz birisi olduğunuzu göstermez. Gerçeği ispat edecek güç sizde fazlasıyla var.

Boğa 20 Nisan – 20 Mayıs
Ondan istekleriniz var. Yerine getirmediği sürece de içinizden daha sıcak davranmak gelmiyor. Ama her şeye rağmen sevgisinden vazgeçemiyorsunuz. Hesapta olmayan iş toplantıları gününüzün hareketli geçmesini sağlayacak. Akşama doğru biraz yorulacaksınız, ama bütün işlerin altından da kalkmış olacaksınız. Riskli yatırımlardan ve şans oyunlarından uzak durmanızda yarar var. Baş ağrısı veya sinirsel gerilimlere karşı kendini koruyun

İkizler 21 Mayıs – 21 Haziran
Son derece enerjik, hareketli ve keyifli olduğunuz bir dönemde bulunuyorsunuz. Hızlı gelişen olaylar sizi bambaşka yönlere götürebilir. Ve siz her türlü ortama kolayca uyum sağlayıp olayları fırsata dönüştürebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 22 Temmuz
Sabahtan çok keyifli başlayan gün, akşama doğru maddi konuların gündeminizi almasıyla biraz sıkıcı bir hal almaya başlayabilir. Sizden başka insanları da ilgilendiren maddi kararlarda bugün inisiyatif kullanmamaya gayret etmelisiniz. Sevgilinizle ilgili negatif söylemlere bu kadar çabuk ve kolay inanmamalısınız. Bunları onunla açık açık konuşabilir ve kendinden öğrenebilirsiniz.

Aslan 23 Temmuz – 22 Ağustos
Pek çok kişi bir işe başlamadan önce şöyle bir bakar ve zor olduğunu düşünüp vazgeçer. Ama siz uzun uzun düşünür engelleri tek tek yıkarak istediğinizi alırsınız. Bugün onlardan biri.

Başak 23 Ağustos – 22 Eylül
Hassassınız ve kolayca etki altında karalak duygusal kararlar alabilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde ani kararlardan kaçının. Öğleden sonra olumlu sürprizler olabilir. Uzaktaki yakınlarınızdan telefon alabilirsiniz.

Terazi 23 Eylül – 22 Ekim
Duygusal olarak bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ancak hala bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir konuyla ilgili olarak sabırsızlanma eğilimi gösterebilirsiniz. Çok fazla acele ederseniz, projenin başarı şansını da zora sokabilirsiniz. Parasal konularda yeni bir yatırım yada girişim yapmamanız gereken bir gündesiniz.

Akrep 23 Ekim – 21 Kasım
Hayatınızda kararsızlıklar olduğu için kimi zaman zorlanıyorsunuz. Aslında yeteneklerinize göre kararlar alsanız ve harekete geçseniz, çok başarılı olacak ve de rahatlayacaksınız. Birlikte olduğunuz kişinin size destek vermek isteğinin altında başka bir neden olabileceğini düşünmeniz, hiç de kabul edilebilir bir şey değil. O son derece candan.

Yay 22 Kasım – 21 Aralık
Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları, bozamıyorsunuz. Bugün, dengelerinizle başınız dertte. Ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermeyin. Ele aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak, ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz.

Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak
Çevrenizdekilerden alacağınız yeni öneriler vermek üzere olduğunuz kararı etkileyecektir. Psikolojik ve fiziksel bütünlüğünüzü sağlamak için yeni uygulamaya geçmeden önce eski olayların tüm detaylarını anlamaya çalışmalısınız.

Kova 20 Ocak – 18 Şubat
Bugün alışveriş yapmanız söz konusu. Eğer biraz daha gerçekçi olursanız, çok işinize yarayacak, kalıcı ve sağlam bir şeyler alabilirsiniz. Paranızı ziyan etmemek için sizi frenleyecek kişilerden de yardım almanızda fayda var.

Balık 19 Şubat – 20 Mart
İçsel sorgulamayı kesip olayları daha pratik açıdan değerlendirebilirsiniz. Çok daha rahat ve sakin bir açıdan durum değerlendirmesi yapabilir, yeni atılımlarda bulunmak üzere harekete geçebilirsiniz.